KATEGORİLER
ANASAYFA / MUTFAK EŞYALARI / iCook - Yapışmaz Tava Seti (6 Parça) 101083

iCook - Yapışmaz Tava Seti (6 Parça) 101083
iCook - Yapışmaz Tava Seti (6 Parça) 101083

iCook Paslanmaz Çelik Tencere Setlerini  tamamlayan yapışmaz tavalarımızın  aşağıdaki özellikleri ve faydaları vardır. 

Adet :
547.52


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR
OPTITEMP™ taban    her taraftan tamamen kaplanmış bir pişirme tabanı    geliştirilmiş ısı dağılımı   ve geliştirilmiş ısı tutma özelliği ile    Endüksiyon ocakları dahil her tip ocakta iş görür. 
 
DURAMIC™  içten ve dıştan takviyeli üç katlı yapışmaz kaplama ile  yiyecekler piştiği zaman  tavalardan kolayca kayar.
QUANTANIUM®†’dan (eski yapışmaz tavalarımızda  kullanılan) % 50 daha sağlamdır.  Yemek pişirirken metal kepçe, spatula vb gibi gereçler  kullanabilecek kadar sağlamdır.
 
iCook yapışmaz tava'nın temizlenmesi kolaydır, bulaşık makinasında yıkanabilir. Özgün teknolojiler süper performans  demektir.
 
FAYDALARI
 

OPTITEMP nedir ?  OPTITEMP iCook pişirme kapları tabanının her taraftan  TAMAMEN kapatılmış olması özelliğine verilen isimdir.  OPTITEMP taban için iki farklı metal kullanılmaktadır;  alüminyum ve ferromanyetik paslanmaz çelik  Alüminyum ısıyı en iyi ileten maddelerden biridir, yiyecekler  paslanmaz çelik tabana kolay kolay yapışmaz. Paslanmaz  çelik hem hijyeniktir hem de kolayca paslanmaz ve  lekelenmez. Buna ek olarak, tabanda kullanılan  ferromanyetik paslanmaz çelik diğer klasik ocakların  (elektrik, gaz, cam/seramik ve hob ) yanı sıra manyetik  endüksiyon ocakları için çok uygun bir çelik materyaldir.  iCook’un mükemmel ısı dağılımı her tarafı tamamen kapalı  olan bu taban – OPTITEMP – sayesinde mümkün  olmaktadır.  Tamamen kaplanmış bir taban kaliteli bir pişirme kabının  göstergesi olup, birçok tencere seti markasında  bulunmaktadır. Bu taban tüm yiyecek kalıntıları birikimini ve  metal renk bozulmasını önlemektedir. 

DURAMIC nedir?  iCook pişirme kaplarının benzersiz DURAMIC yapışmaz  kaplaması içten ve dıştan sağlamlaştırılmış bir çoklu  kaplama işlemidir. Bu teknik, 1960’lı yıllarda ilk yapışma  tavaların pazara çıkışından bu yana ürün kalitesinde  gerçekleşen muazzam bir farklılıktır. Günümüzde bile  yapışmaz tavalarının çoğunda bu özellik yoktur.  İlk olarak, iCook pişirme kabı titanyum & seramik karışımı ile  yapılan benzersiz bir kaplama özelliğine sahiptir. Titanyum  insanoğlunun bildiği en hafif ve en sağlam metaldir. Seramik  parçacıklar yapışmaz kaplamayı sağlamlaştırmakta ve  katılaştırmaktadır. Böylece çizilme ve aşınmaya karşı direnç artmakta, pişirme kabının eskimesi, yıpranması  önlenmektedir. Titanyum ve seramiğin birleşimi sıra dışı ve mükemmel bir dayanıklılık yaratmasına karşın ürün hafiftir.  Sonra, iç takviyeye ek olarak, iCook pişirme kapları bir dış takviye işleminden de geçirilmektedir. Bu işlemle tavanın iç takviyesi daha da sağlamlaştırılmakta ve tavalar daha dayanıklı duruma getirilmektedir. Tava yüzeyi ve alt tabakası sertleştirilmiştir. Böylece tava mükemmel performanslı paslanmaz çelik ürün alanında A.B.D. patenti almak üzere hazırlanmıştır. Bu patentli  paslanmaz çelik alaşım, tavanın tabanında pürüzlü bir zemin yaratmak amacıyla püskürtülmüştür. Bu pürüzler yapışmaz  kaplamayı sabit tutar, eskimesini, aşınmasını önleyerek  harikulade bire dayanıklılık sağlar.      Sanalposlarımız henüz aktif değildir...

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Jöleli Meyve Salatası Etli kuru fasulye tarifi Beyaz Çikolatalı Brownie Tarifi
Limonlu ve Cevizli Tatlı Tarifi Tia Maria Pastası Tarifi Topaklar Helva Tarifi
Orman Meyveli Şipşak Tatlı Tarifi Cevizli Tarçınlı Kek Tarifi Bonbon Kek Tarifi
Kivili Kek Tarifi Baharatlı Çörekler Tarifi Antep Fıstıklı İrmikli Pasta Tarifi
Elmalı Bademli Kek Tarifi Frambuazlı Mini Cheesecake Tarifi Fırında İrmik Tatlısı Tarifi
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2016 Kadınca Alışveriş
Tüm Hakkı Saklıdır.